Airmax Internet Opinie Bielawa - ultraszybki światłowód, internet stacjonarny i radiowy dla domu i firmy

Internet w Bielawie

Jeśli:

Wybierz Internet AirMAX bez limitu danych i ciesz się fenomenalną prędkością łączy NeoConnect. Sam zdecyduj o szybkości swojego Internetu i okresie trwania umowy lub wybierz wygodny Internet na kartę Airmax – bez zobowiązań.

Zapewniamy ponadto:

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Internet Światłowodowy Bielawa Opinie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Światłowód AirMAX w mieście Bielawa – niezmienna jakość przez całą dobę, bez względu na ilość użytkowników

Na obszarze Bielawy i miast ościennych jest już dostępny bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber, umożliwiający osiąganie naprawdę rekordowych prędkości, porównywalnych do parametrów tradycyjnego światłowodu albo nawet wyższych. Mowa o przesyle danych z prędkością na poziomie około... 15 Gb!

Jedynym dostawcą tej unikatowej technologii na obszarze Bielawy i w sąsiednich miejscowościach jest AirMAX – polski operator, który od wielu lat dostarcza stacjonarny internet domowy i firmowy. Oprócz technologii standardowego, kablowego światłowodu, wdrażanego techniką napowietrzną lub techniką przewodów podziemnych, operator dostarcza bezprzewodowy światłowód pod nazwą AirFiber. W przeciwieństwie do standardowego światłowodu kablowego, AirFiber jest w 100% bezawaryjny. Brak okablowania zapewnia pełną odporność rozwiązania na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne oraz prosty montaż - samodzielny. Podłączenie światłowodu AirFiber nie wymaga robienia prac ziemnych, które narażają klienta na wysokie koszty. Warto też pamiętać, że poplątane kable rujnują estetykę domu i terenu.

AirFiber to internet światłowodowy nielimitowany, gwarantujący stałą prędkość łącza przez całą dobę - bez względu na ilość użytkowników, dostępny w klasycznej opcji na abonament oraz w opcji na kartę, czyli bez podpisywania umowy.

Nieodłącznym elementem usługi AirFiber jest specjalny router AirMAX Internet Fiber, który zapewnia bezproblemowe podłączenie do sieci wszystkich sprzętów domowników.

Internet PrePaid Bielawa - (internet bez umowy)

Internet na kartę w Bielawie teraz dostępny w ofercie AirMAX!

Internet PrePaid Bielawa

Odkryj innowacyjne rozwiązanie, dostosowane do Twoich potrzeb. Jeśli korzystasz z Internetu okresowo lub sporadycznie i nie potrzebujesz stałych łączy, wybierz ekonomiczny, super szybki Internet na kartę AirMAX – bez limitu danych, w doskonałej ofercie cenowej. Ciesz się nieograniczonym dostępem do sieci dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz – bez umowy, zbędnych formalności i ukrytych kosztów. Płacisz tylko za wybrany przez siebie przedział czasowy.

Prosta aktywacja

Szybki Internet na kartę w Bielawie w łatwy sposób aktywujesz pod wskazanym numerem telefonu. Konieczna jest również aktywacja routera. Skontaktuj się z nami, celem uzyskania szczegółowych informacji.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Bielawa - zasięg

Szybki Internet Airmax - testuj go za darmo przez 30 dni! Zasięg: Bielawa i okolice.

Mieszkasz lub prowadzisz firmę w Bielawie? Szukasz sprawdzonego dostawcy usług internetowych? Wypróbuj ultra szybki Internet AirMAX na swoim komputerze i korzystaj z wszelkich dogodności, które dają Ci łącza NeoConnect. Testowanie usługi jest w pełni darmowe i obejmuje okres 1 miesiąca. Po tym czasie sam decydujesz o podjęciu współpracy z naszą firmą lub o rezygnacji z usługi. Zależy nam na maksymalnej satysfakcji Klienta.

Przekonaj się, jak zmienia się jakość korzystania z Internetu. Wypróbuj AirMAX - najnowszej generacji Internet w Bielawie. Skontaktuj się z nami i rozpocznij 30-dniowy, bezpłatny okres testowy.

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Bielawa, oraz następujące miejscowości:

Bielawa, Dobrocin, Dzierżoniów, Jaźwina, Jodłownik, Kiełczyn, Książnica, Mościsko, Nowizna, Ostroszowice, Owiesno, Pieszyce, Piława Dolna, Piława Górna, Roztocznik, Trzebnik, Uciechów, Wiatraczyn, Włóki,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Przeczytaj opinie o firmie AirMAX i nie zapomnij opublikować własnej opinii!

Zadowolenie klienta to wyznacznik wszelkich, podejmowanych działań. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby czas spędzony z usługami AirMAX był pozytywnym doświadczeniem – dla Ciebie i Twoich bliskich lub pracowników. Dostarczamy produkty i usługi gwarantujące doskonałą rozrywkę. Dbamy o to, by nasza załoga była miła, empatyczna i profesjonalna. Jesteśmy naprawdę dumni, że użytkownicy zauważają i doceniają nasze zaangażowanie oraz polecają nasze usługi innym. I mamy na to mocne dowody – opinie. Dla nas są one rzetelną formą feedbacku, najsilniejszą motywacją do nieustannego rozwoju oraz najatrakcyjniejszą reklamą. Chcemy, żebyś wiedział, że każda, otrzymana ocena jest dla nas superważna. Każda zostaje opublikowana na tej stronie, przekazana do odpowiedniego pracownika i wykorzystana do dalszego rozwijania jakości usługi. za zaufanie, którym darzysz AirMAX Internet. Jeśli nadal nie wystawiłeś nam oceny, to możesz zrobić to w tym momencie.

Telewizja internetowa + różne multimedia

Airmax światłowodowy otwiera przed Tobą dostęp do przeróżnych multimediów, jak np. telewizja internetowa – w różnych wariantach do wyboru.

Internet i TV w jednym możesz zamówić za pośrednictwem wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed finalizacją transakcji koniecznie przeczytać warunki danego dostawcy usługi. Powinny tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, długości współpracy, liczby kanałów, a także szczegóły dotyczące trwającej promocji.

Internet i TV w pakiecie Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na rozmiary plików, ale także rewelacyjna stabilność usług, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeżeli potrzebujesz dostęp do szerokiej oferty multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Uwaga – w celu uzyskania prędkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni router z portem 1 Gb/s albo szybszym.

Ultra szybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień uploadem i downloadem, możliwość oglądania filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W odróżnieniu od łącza w telefonie, posiadasz super szybki Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy warunków atmosferycznych. Airmax Internet zapewnia dostęp do sieci faktycznie pozbawiony limitów. Oglądasz filmowe i serialowe hity, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami w nieograniczonych ilościach - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie musisz czekać na ładowanie stron czy kilkukrotnie odświeżać upload danych. Airmax to doskonała opcja Internetu dla mieszkania oraz dla biznesu. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym kącie w mieszkaniu czy w przedsiębiorstwie. Poczuj różnicę - wystartuj z super szybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Bielawa. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać wszystkie korzyści. Przetestuj Internet Airmax – bezpłatnie w mieszkaniu lub w przedsiębiorstwie przez miesiąc.

W przeciągu niespełna kilkunastu lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla każdego człowieka czymś na tyle normalnym, że ciężko w dzisiejszej rzeczywistości chociażby wyobrazić sobie edukację albo codzienne życie bez Internetu. Dzięki stałemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest prosta komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, przekazywanie materiałów oraz rozwijanie wiedzy i umiejętności. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Bielawa. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy głównie od oczekiwań użytkownika oraz od uruchomionej infrastruktury sieciowej. Zwykle osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają problem z wyborem optymalnego łącza oraz pozostają praktycznie nieświadome tego, jaka oferta sprosta ich specyficznym oczekiwaniom. To dlatego warto zapoznać się z naszą ofertą – Airmax Internet oferuje każdemu szybki i trafny dobór najbardziej optymalnej oferty z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – również dla miejscowości Bielawa. Ponadto istnieje możliwość porównania: szybkości działania Internetu, cen, okresu trwania umowy oraz obowiązujących akcji rabatowych u zaufanych dostawców usług.

Airmax światłowodowy otwiera przed Tobą dostęp do przeróżnych multimediów, jak np. telewizja internetowa – w różnych wariantach do wyboru.Nasza firma jest operatorem usług internetowych. Oferowane usługi dostarczamy w miejscowości Bielawa. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o ogromnej przepustowości, a ponadto programy telewizyjne online oraz telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, by świadczone usługi internetowe były jak najprostsze w użytkowaniu, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy aktualizację oferty dla wszystkich klientów - w cenie usługi. Możesz wypowiedzieć umowę w każdej chwili. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodowego Internetu, zyskują dodatkowo zewnętrzny adres IP, symetryczne łącza (upload danych z identyczną prędkością jak ich pobieranie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci mają zapewnione również: nieodpłatny multiroom, jakość HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w sieci (wieczorami) oraz realizacji nieodpłatnych rozmów międzykrajowych.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

AirMAX – nowa jakość Internetu - Bielawa i okolice.

Twój Internet może być szybki, niezawodny i tani Z Internetem AirMAX cieszysz się nieograniczonym, super szybkim i niezakłóconym dostępem do sieci przez cały okres współpracy. Każdego dnia możesz ściągać dowolną ilość plików z tą samą, fenomenalną prędkością, dzięki innowacyjnym łączom NeoConnect. Nad prawidłowością działania usługi czuwa zespół specjalistów. Wypróbuj Internet AirMAX za darmo przez 30 dni.

Zrób za darmo SPEED TEST i dowiedz się, jaka jest prędkość posiadanego Internetu.

Masz Internet w domu i w firmie? Irytuje Cię długotrwałe czekanie na otwarcie strony www? Nie potrafisz nawet pobrać ulubionego filmu? Zrób za darmo SPEED TEST i zobacz, czy Twój dostawca usług internetowych dostarcza wystarczającą i przede wszystkim zgodną z zawartą umową prędkość downloadu i uploadu.

Aktualnie masz również możliwość przeprowadzenia SPEED TEST dla rozmaitych komercyjnych VPN-ów we wszystkich krajach świata.

Ponadto zapewniamy Ci możliwość podzielenia się wynikami testu ze kim chcesz. Możesz także sprawdzić statystyki przeprowadzonych w przeszłości testów oraz pobrać plik z wynikami ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem skróconego raportu z parametrami łączy.

Airmax Internet Opinie

4.69/5.00 - ilość ocen: 3226

© 2023 Airmax.pl